Teambuilding

Teambuilding

Díky mnohaletým zkušenostem a flexibilitě Vám dokážeme nabídnout ideální podmínky pro Váš Teambuilding či školení. Máte tak jedinečnou možnost využít vybaveného zařízení v kouzelném prostředí Českého ráje. 

Máme pro Vás k dispozici školící místnost až pro 30 osob vybavenou projektorem s plátnem, flipchartem, velkoplošnou TV, školení může probíhat i na slunečné terase.

Catering

Nově jsme si pro Vás připravili možnost sjednání kompletního cateringu, běžně je možné zajistit snídaně pro Vaši akci, dále je také možné sjednat kompletní denní menu pro celou skupinu, případné občerstvení pro oslavu nebo svatbu, kanapky, dortíky, slané mlsání, řízečky apod. V neposlední řadě je možné sjednat i grillmastera, který Vám připraví kompletní hostinu přímo u nás na našem grilu. Možnost zařízení snídaní, či kompletního cateringu již od 20 osob.

Degustace VÍN

Dále jsme si pro vás připravili zážitkový večer s mistrem Vinařem. Navázali jsme spolupráci s více vinaři a přinesli jsme Vám to nejlepší z vinic až na stoly MAXOVA KRÁLOVSTVÍ. Degustace vína může být doprovázena ochutnávkou domácích sýrů, uzenin a mimo jiné i obohacena o kapelu. Náš mistr vinař je velmi žádaný v celých severních Čechách a tak je tedy nutné udělat rezervaci s opravdu velkým předstihem. Degustace se hodí k teambuildingu, rodinné oslavě nebo i pro partu přátel. Cena degustace již od 400Kč/osoba. Zřízení degustace vyžaduje minimálně 15 osob. Doba trvání degustace: 3-4 hodiny. Zábava zaručena!

Individuální přístup

Možnost cateringu

Flipchart Tabule

Projektor a plátno

Možnost realizace na slunečné terase